Stefaan Verstraeten


Stefaan Verstraeten werd geboren in het Oost-Vlaamse Zingem op 21 maart 1944. Na het ontvangen van het witte ordeskleed op 28 augustus 1969 legde hij twee jaar later, op 28 augustus 1970, professie af. Mgr. Schoenmaeckers (hulpbisschop van Mechelen-Brussel) wijdde Stefaan op 28 juli 1975 tot priester. Zijn eerste pastorale benoeming kreeg Stefaan in 1976 als onderpastoor in Strombeek-Bever tot hij op 31 mei 1984 benoemd werd tot pastoor van Nieuwenrode en tevens ook tot pastoor van Westrode op 30 juni 2001.

Stefaan Verstraeten is een groot sportliefhebber en heeft een merkwaardige hobby: het verzamelen van voetbaltruitjes.

Contact:
Tel.: +32-(0) 15-71.17.81
G.S.M.: +32-(0) 478/46.23.38
e-mail: stefaan.verstraeten@abdijgrimbergen.be